Wednesday I’m in love…

…with bicycles and flowers. I recently got a new bicycle and I’m extremely happy about my new ride. Cycling embodies freedom to me and there is not many thing I enjoy more than cycling to get fresh veggies and fruit at the market. I was also planning to get lotus flowers past weekend, but I wasn’t that successful – the way how lotus flowers are sold at the markets is still a mystery to me. Until I manage to get my own flowers, I’ll keep on admiring this amazing idea I found on Pinterest. It makes me wanna go to get some old bicycle and plant flowers on it. Or get even more local and do it with a cyclo – how amazing would that be!

Blooming bicycle

… do bicyklov a kvetiniek. Minulý víkend som si kúpila nový bicykel a neuveriteľne sa z neho teším. Bicyklovanie pre mňa zosobňuje slobodu a nie je veľa vecí, ktoré ma bavia viac ako vybrať sa na bicykli na trh po čerstvú zeleninu a ovocie. Cez víkend som si tiež plánovala kúpiť do vázy lotosové kvety, ale v tomto som až taká úspešná nebola – zatiaľ sa mi nepodarilo prekuknúť taje ich predaja na trhu. Kým sa mi podarí zohnať vlastné kvietky, budem obdivovať tento skvelý nápad, ktorý som našla na Pintereste. Najradšej by som si šla zohnať nejaký starý bicykel a nasadila doňho kvety. Ale bo tento nápad zlokálniť a skúsiť to s cyklom – to by bolo aké úžasné!

Bicycles and flowers

Advertisements

One thought on “Wednesday I’m in love…

  1. Jednou z mojich “vášní” okrem varenia, čítania, surfovania po nete, spoznávaní nových ľudí a kultúr,histórie…… je pestovanie kvetín. Môj muž má doma na humne neskutočné množstvo rôznych, veľmi vhodných ” nádob” na tento účel – od starých košíkov, šuflíkov, zbytky rúriek, plastov atď. po kostry starých bicyklov…musím ho prehovoriť, aby mi jednu daroval,. Veľmi sa mi páči tento nápad s bicyklom. Len musím porozmýšľať, ako ho upevniť, lebo určite sa stane obľúbeným objektom našich 3 mačiatok, ktoré sú práve v puberte a veľmi radi šplhajú po všetkom, čo im príde do cesty – najradšej po našich nohách :)))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s